Kontroverzná, milovaná, ale aj kritizovaná! I taká je kulinárska relácia bez servítky, kde sa týždeň čo týždeň stretáva nová pätica súťažiacich, ktorá hrá o výhru vo výške tisíc eur. Kým v posledných februárových dňoch víťazne navarila Nora Kabrheľová, aktuálne sa pred kamery postavila známa exfarmárka Nikol Fridrichová.

V týchto dňoch to v jojkárskej relácii doslova vrie. Za stolom sa totiž stretla pätica rôznych ľudí zo Slovenska, ktorí si nič nedarujú a kritike okrem jedla podlieha aj hmotnosť príborov či zostrih vlasov. Súťažiaci sa však s ťažkými hodnoteniami prebojovali až do finále, kedy sa za hrnce postaví influencerka Nikol Fridrichová. Temperamentná účastníčka reality šou Farma však pred kamerami nezvládne situáciu a dôjde k jej absolútnemu zrúteniu.

Kým Nikol prichádzala k súperom s vlastným jedlom z domu, pričom nešetrila kritikou, no taktiež ani pozitívnymi hodnoteniami, v piatok nastane šok. Špinavý príbor mieni čistiť slinami a dochádza aj k rozbitiu vázy s kvetmi, ktoré položí na stôl neprimeranou silou. “Akonáhle niekto kritizuje niečo, no tak Nikol ide strašne do agresie,“ vyjadril svoj názor Štefan na hostiteľku, ktorá sa obhajuje tým, že je Balkánka.

Ako neskôr zaznie, Nikol kolegovi uvádza, že musí vyhrať, pričom ho považuje za jedinú konkurenciu. K epizóde, ktorá bude odvysielaná už dnes podvečer, sa prostredníctvom sociálnej siete Instagram už vyjadrila aj samotná Nikol: ,,Kámo, to boli také tlaky celý týždeň. A už je dnes vidieť, že mi praskli nervy. A aj ten výraz, už nie som taká vysmiata. Už mám všetkého akurát tak dosť. Už mi všetko lezie na nervy a ešte mental breakdown v priamom prenose ešte len príde, no,“ uviedla s tým, že ju už asi nebavilo pretvarovať sa na kameru.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Joj.sk, IG/nikki_fridrich