Gwyneth Paltrow je nielen úspešná herečka, ale aj speváčka a spisovateľka. Svoje životné jubileum sa rozhodla osláviť vo veľkom štýle – natretá zlatou farbou a úplne vyzlečená. A verte, že by ste nepovedali, že už má za sebou oslavu 50. narodenín!

Niekomu stačí zopár punčových rezov alebo torta so sviečkami, americká hviezdička chcela na svoje narodeniny dokázať, že ešte nepatrí do starého železa. ,,Moje telo, mapa dôkazov všetkých dní, je nadčasové. Zbierka známok a nezrovnalostí. Zjazvené od popálenín v rúre, dávno zlomený prst, narodenie detí. Strieborné vlasy a jemné linky,“ píše na svojom blogu.

,,Prijímam svoje telo a opúšťam predstavu byť dokonalá, vyzerať perfektne, vzdorovať gravitácii, logike či ľudskosti,“ dodáva. Paradoxne však vyzerá dokonalo a 50 rokov by jej tipol iba málokto. „Na moje 50. narodeniny sa cítim veľmi dobre. Toto fotenie je o tom, že chcem vyjadriť ten zmysel energie a optimizmu, ktorý momentálne pociťujem, objasnila, prečo sa rozhodla pre netradičnú fotografiu.

Foto nahej Gwyneth Paltrow nájdete >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/ gwynethpaltrow, goop.com | Zdroj: Instagram/ gwynethpaltrow