Na európskom šampionáte nám po pondelku ostalo posledných osem tímov, pričom už nepokračuje nielen Slovensko, ale ani dvojnásobný obhajcovia zo Španielska. Naopak, domáci favoriti či dvojica “zelenáčov” stále žije svoj sen!

• Španieli zlatý hattrick nezavŕšia, skalopevná obrana Talianov na čele s Buffonom je opäť postrachom pre všetkých súperov
  • hrdí Angličania opäť musia preglgnúť poriadne horkú pilulku, ani zápas s prijateľným súperom im nepriniesol očakávaný postup, naopak na Islande sú v eufórií všetci

• 3.7 o 21:00 – Francúzsko – Island
    • domáci top favorit by mal trpaslíka rozniesť, Island však disponuje s viacerými kvalitnými hráčmi a môže potrápiť kohokoľvek, čo potvrdzuje bilancia dve výhry, dve remízy, nula prehier. Očakávame výhru Francúzska 2:1 alebo 3:1