Dráma medzi Natáliou Lenártovou a Alex Minárikovou nekončí ani po odchode z reality šou. Bývalá fitnesska si totiž neodpustila ostrý odkaz na adresu mladej podnikateľky- dôvodom boli jej vyjadrenia ešte počas natáčania na statku.

Stalo sa tak v priebehu prvého rozhovoru po opustení šou. Vo Farme Xtra s Tomym Kottym využila Natália možnosť odkázať svojej protivníčke Alex pár úprimných slov- a servítku si pred ústa rozhodne nedávala.

„Alex, si mala otázku, že čo som ja v živote dokázala. Ak chceš zistiť, čo som ja v živote dokázala, stačí si dať moje meno do Googlu, myslím, že sa tam budeš môcť zabávať tak celý deň,“ uviedla spočiatku a následne si neodpustila poznámku o porovnaní farmárkinho správania s jej dcérou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

„Čo nemôžeš zistiť, to ti poviem ja- ja už teraz viem, že som na 100 % vychovala lepšieho človeka ako si ty. Ako matka samoživiteľka, bez akejkoľvek pomoci rodičov či môjho muža. Takže ak si niečo chceš o mne zisťovať a rozprávať o tom potom, tak si zisťuj poriadne,“ naložila blonďavej majiteľke salóna pre psy. Úf, zdá sa tak, že medzi dievčatami to iskrí i po odchode zo šou.

Zdroj: videoarchiv.markiza.sk | Foto: voyo.markiza.sk, videoarchiv.markiza.sk