Zuzana Plačková po privítaní svojho synčeka na svet viac ako kedykoľvek predtým zdôrazňuje, aká dôležitá je rodina. Dáva si veľký pozor na to, akú osobu pustí do svojho okolia. Nedávno dala jasne najavo, že jeden z členov rodiny rozhodne nebude súčasťou jej života!

Obľúbená influencerka je obklopená ľuďmi, ktorých si dôkladne vyberá. Nie je žiadnym tajomstvom, že svojím najbližším i kamarátom dopraje luxusné darčeky, pričom sa pri obdarúvaní na peniaze nepozerá. S jedným z členov jej rodiny má však vážny konflikt, ktorý sa už preniesol aj na sociálnu sieť.

Nepríjemnú konverzáciu medzi Plačkovou a babkou jej manžela totiž zachytil Nový Čas. ,,Nechápem, kde sa v tebe berie toľko zloby. Tvrdíte, že veríte v Boha, ale sa nebojíte, že vás za to potrestá?“ opýtala sa podnikateľky 75-ročná Eva. Známa brunetka sa rozhodla zareagovať, pričom dôchodkyni nič nedarovala. ,,Ty si jedna hnusoba hnusná, zákerná sviňa svinská, čo nikdy nebude mojou rodinou, zapamätaj si, nikdy! A nemáš Diona za pravnuka. Nezabudni, teba nikdy poznať nebude,“ odpísala s jasným hnevom Zuzana.

Reného babka sa nenechala odradiť a neodpustila si ďalší štipľavý komentár. ,,Ja sa za teba len všade hanbím. Takú rodinu ani nechcem mať. Ja rodinu mám, ktorá si ma váži a nevypisuje mi hovadiny,“ odkázala mamičke 4-mesačného synčeka. Momentálne nie je známe, čo je dôvodom ich konfliktu, no už teraz je jasné, že sa v blízkej budúcnosti spoločne na rodinnej oslave nestretnú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/evulinka123, rene.rendy, queen.plackova