Ľuboš Blaha bol už neraz kritizovaný za svoje príspevky na sociálnej sieti Facebook, v ktorých sa bez servítky naváža do viacerých mien domácej politickej scény. Mimoriadnu kritiku však smeruje predovšetkým k Zuzane Čaputovej, pričom Okresný súd Bratislava I. mu zakázal hovoriť o prezidentke ako o vlastizradkyni či americkej agentke.

42-ročný poslanec Ľuboš Blaha (SMER-SD) sa pred pár hodinami prihovoril svojim voličom prostredníctvom sociálnej siete Facebook, kde apeloval na udalosti posledných dní. Ostré slová venoval práve prezidentke Zuzane Čaputovej, ktorú tento raz označil za mandelinku zemiakovú, pričom ju obvinil z úmyselného „ničenia“.

Zároveň zdieľal 15-bodový zoznam, ktorý podľa jeho slov hlava štátu v posledných dňoch absolútne nezvládla. „Zarezala rodiny. Áno, vláda im dala len omrvinky, ale aj tie zarezala. A už si mädlí ruky, ako zareže druhé referendum. Zarezávačka – to už je len životná náplň, vám poviem,“ povedal k rozhodnutiu Čaputovej ohľadom Matovičovho balíčka pre rodiny.

Urobila fotečky v helme a v nepriestrelnej veste v Kyjeve, lebo 500 kilometrov inde sa bojuje. No chápete – hrdinka našich čias. Ohromné,“ zabrdol aj do návštevy Kyjeva. „Do toho výletík vo Švajčiarsku. Fotečky, frázy a tak. Vyvážame sa za štátne. Zážitková turistika. Tlieskame,“ neštíti sa Blaha kritiky ohľadom návštevy Švajčiarska, kde sa Čaputová stretla s hlavou štátu, a zároveň vystúpila pred členmi miestnej vlády.

„Nič o sociálnej situácii na Slovensku. Nič o šialených cenách palív. Žiadne výzvy k ukončeniu vojny, naopak – zbrojiť a hecovať. Nič pre Slovákov. Nič. Pri všetkej úcte, Zuzana Čaputová je ten najzbytočnejší politik na Slovensku. Buď nič nerobí. Alebo robí zle – ľuďom. A za toto ju ospevujú liberálne médiá,“ pokračoval kriticky Blaha.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Ľuboš Blaha, IG/zuzana_caputova