Slovenská herečka Natália Puklušová zahviezdila v poslednej sérii obľúbenej relácie Tvoja tvár znie povedome, kde týždeň čo týždeň prekvapovala divákov výbornými speváckymi výkonmi. 38-ročná rodáčka zo Spišskej Novej Vsi si po vypnutí kamier dopriala oddych a spolu s rodinou odletela na zaslúženú dovolenku. Ako sa však zdá, kráska už našla aj prvé nedostatky!

V posledných rokoch sa stal obľúbenou dovolenkovou destináciou mnohých celebrít luxusný Dubaj, kam dovolenkári putujú nielen za teplom a oddychom, ale aj dokonalými zábermi. Kým miesto očarilo Zuzanu Strausz Plačkovú natoľko, aby si tu zaobstarala nehnuteľnosť, Natália Puklušová naň má zásadne rozdielny názor.

Vo videu, ktoré zverejnila na sociálnej sieti Instagram, totiž neskrýva pohoršenie nad Dubajom, pričom má na ňu pôsobiť až príliš umelo. ,,Ja mám pocit, že to je postavené ako filmový ateliér a že ani obloha nie je pravá, že to je tiež urobené. Proste to je niečo tak odporné, tak neosobné, také bez duše proste… Ja tu ani dýchať neviem, je to hnus!“ neskrývala svoj názor.

,,Ani kus trávy, to je proste katastrofálne niečo. Akože, keď toto je budúcnosť, že takto bude vyzerať budúcnosť, tak ja idem do pralesa,“ pokračovala vo vyjadrení. ,,Ani vtáčik tam nebol, ani mucha, žiadne zviera, akože nič, ani mačička, nič, nič… Metro také čisté, že ja ani podlahu v kúpeľni takú nemám,“ dodala šokovaná kráska, ktorá v Dubaji prestupovala cestou do Vietnamu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/nataliapuklusova, Tvoja tvár znie povedome