Reality šou Farma 10 bola plná slávychtivých súťažiach, ktorí sa prišli na markizácky statok predovšetkým zviditeľniť. Jednou z najvýraznejších tvárí poslednej série sa však stala zaiste mladá Banskobystričanka Karin Dvořáková, ktorá síce vypadla tesne pred finále, no spomedzi súťažiacich patrila k najväčším favoritom.

Aj keď sa Karin pred kamerami v šou Farma 10 od roboty pretrhnúť rozhodne nešla, medzi divákmi súťaže si ako prostoreká “Bubka” získala množstvo priaznivcov. Po vypadnutí zo šou si podobne ako už mnohí pred ňou snažila udržať fanúšikov najmä na sociálnej sieti Instagram, kde sa momentálne teší takmer 50 000 followerov.

Po výraznej vlasovej premene, kedy sa z peroxidovej blondínky stala brunetka, sa Karin odhodlala aj na ďalší výrazný krok a svoje prirodzene veľké prsia si nechala zväčšiť na plastickej klinike. V momente, kedy sa hviezda Farmy rozhodla opäť prevetrať svoj nový dekolt, radosť z príjemne strávenej noci jej prekazilo trpké vytriezvenie.

Počas toho, ako sa bavila v klube v Banskej Bystrici, ju totiž okradli, pričom prostoreká brunetka nemieni nechať záležitosť len tak. Na sociálnej sieti odkázala zlodejovi, že predmetný skutok bude riešiť, až kým ho nenájde a nezíska svoj majetok späť.

Celú nahnevanú reakciu Karin si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto: Instagram/karinnett, Facebook/Farma