Brány trinástej série reality šou Farma sa už nadobro zavreli a bývalí súťažiaci si užívajú život plnými dúškami. Drvivá väčšina z nich sa aktuálne výrazne venuje fanúšikom a sociálnym sieťam, kde medzi dvoma exfarmárkami vznikol ďalší konflikt.

Napätie na Farme by sa dalo neraz krájať, pričom medzi súťažiacimi vzniká počas dlhých týždňov v karanténe množstvo problémov. Kým si niektorí vybíjajú svoju frustráciu osamote, prípadne v duelovej aréne, sú medzi nimi aj takí, čo nemajú problém vykričať si skutočnosti aj priamo do očí.

Práve pred kamerami si viackrát skočili do vlasov Stanka Klčová a Michala Šormanová, ktorá pri odchode zo statku blondínke otvorene povedala, čo si o nej myslí. Jej slová napokon neostali bez odozvy, pričom dámy pokračujú v konflitke aj po ukončení šou. Stanka, ktorá si zlízla kritiku za svoj vylepšený výzor či vykradnutie modelu šiat známej slovenskej návrhárky, obvinila brunetku, že kontaktuje jej fanúšikovské stránky, na ktoré dokonca údajne útočí.

,,Ako že by som cielene vyhľadávala Stankine fanpage a písala im? Tak to fakt nie,“ neskrýva údiv fitnesska. ,,Asi je smutná, že po Farme sa karty obrátili proti nej a veľa farmárov sa s ňou po zhliadnutí posledných častí Farmy, bohužiaľ, nebaví, čo bolo čitateľné aj na finále a na párty po finále,“ dodala na obvinenia Stanky s úsmevom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/iamsatanka, michala.sorman