V slovenskom šoubiznise došlo ku konfliktu, ktorý sa rieši priamo na sociálnej sieti. Dnes už zrejme bývalí kamaráti sa pustili do seba, pričom dovolili, aby sa k ich slovám vyjadrili aj fanúšikovia. Strhla sa tak poriadna mela.

Najznámejší slovenský černoch Ibrahim Maiga otvorene priznal, že nesúhlasí s rozhodnutiami súčasnej vlády, pričom na sociálnej sieti pravidelne podporuje demonštrantov. ,,Nech žije občianska neposlušnosť. Je to vaše právo a je ukotvené v ústave. Nech žije generálny štrajk,“ takto znie jeden z jeho príspevkov.

Jeho vyjadrenia však nie sú po chuti Oliverovi Andrásymu, ktorý sa rozhodol reagovať. ,,Ibinko, pekne prosím, ak chceš zorganizovať štátny prevrat alebo revolúciu, tak doma, v Mali, nie na Slovensku. Ďakujem,“ napísal v komentároch a následne ešte pritvrdil. ,,Ibinko, myslím, že pytlačíš ďaleko za hranicami svojich vedomostí,“ dodal.

Niet sa čo diviť, že slová bývalého humoristu poriadne nahnevali Afričana žijúceho na Slovensku. ,,Oliver, teraz už viem, že ma nepovažuješ za Slováka. Ja som obetoval 36 rokov aktívneho života na Slovensku a stále ma považuješ za cudzinca. Ty a ja máme rovnaké práve na Slovensku, lebo som plnohodnotným občanom podľa slovenského zákona alebo pre teba musí byť Slovák len biely a musí sa narodiť výlučne na SR? Máme tu v Mali veľa občanov pôvodom z Francúzska, Španielska, Talianska, USA, Číny, a dokonca aj zo Slovenska, a nikto ich tu nediskriminuje. Túto poznámku by som čakal od hocikoho, ale nie od teba a o to je to smutnejšie,“ zareagoval sklamaný Maiga.

Vyjadrenia Ibrahima Maigu

Reakcie Olivera Andrásyho

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Ibrahim Maiga  |  Foto: FB/Ibrahim Maiga, Ivan Š.,