Skočili si do vlasov! Alex Mináriková (22) sa krátko po návrate do reality šou Farma rozhodla vyriešiť dlhotrvajúci konflikt s 41-ročnou Natáliou Lenártovou. Pred kamerami padali urážky a osočovanie, aké stôl pravdy dlho nevidel!

Alex a Natália sa netaja tým, že vzájomná nevraživosť u nich pretrváva už od začiatku televíznej šou. Po tom, čo si obe dievčatá pozreli odvysielané epizódy, sa jedna z nich rozhodla slovne zaútočiť pred zrakmi divákov.

„Ja poznám ľudí, ktorí dokázali v živote omnoho viac, a nikdy v živote sa takto k ľuďom nesprávali, ako zvieratá. Niekedy je ľudskosť viac ako nejaké ego poj*bané, Alex slovne zaútočila na o 19 rokov staršiu fitnessku.

„Si sa správala jak také tela 14-ročné, tak ty sa potom nečuduj, že ti poviem, že si k*rva. Akože ty si retardovaná fakt,“ mladá podnikateľka nešetrila vulgarizmamy. „Toto tu je vizitka 20-ročného chúďatka. Neustále nadávaš, ja som v živote na nikoho nenadávala, som si to nedovolila, ty si jedno nevychované decko a sa nauč správať, ohradila sa dotknutá Natália.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Na útok plný nadávok a ponižovania sa neskôr vyjadril i partner Minárikovej, Šimon Koleň. „Čo ma mrzí, že Alex to už potom prehnala s tými nadávkami. Keď chce povedať svoj názor, tak to musí trošku kultivovane povedať, sklamane poznamenal, s čím sa stotožnovali i ostatní súťažiaci Tamás a Giuliana.

Zdroj/Foto: Voyo.markiza.sk