Ostrý KONFLIKT v Bez servítky: Diváci naložili Alici aj Miške!

Dátum:

Jojkárska relácia Bez servítky sa teší veľkej popularite a diváci sa okrem nových a pestrých receptov môžu pobaviť aj na hláškach či taktizovaní súťažiacich. Tento týždeň bol ale plný napätia, hádok a osočovania. Víťazstvo si napokon odniesla Barbora Balúchová.

Relácia Bez servítky sa tento týždeň niesla v poriadne nepríjemnej atmosfére. Do vlasov si skočili najmä mamička Alica a vyšportovaná fitnesska Miška. Jeden z obedov skončil dokonca odchodom vystresovanej Alice od stola, ktorú upokojila až Barbora Balúchová.

Pozvaných hostí pritom urazila poznámka skritizovanej Alice, ktorá ohlásila, že ju názor iných nezaujíma: „Na tom tanieri som si odprezentovala samú seba a mňa váš názor, prepáčte, ale v tomto ohľade vôbec nezaujíma.“ Pri tejto vete sa už nezdržala ani Barbora:Varila si pre nás, nie pre seba,“ odvetila. Na sociálnej sieti sa v komentároch nezdržali ani diváci.

Miška schytala kritiku za svoj výzor, no aj za správanie a mnohí považovali za netaktné, keď sa vypytovala Barbory na Borisa Kollára. Aroganciu a nezvládnutie kritiky zas vyčítali Alici: „Strašne arogantná žena. Celý týždeň kritizovala a keď skritizovali oni, tak sa začala navážať do ich osobných životov,“ myslí si Lucia. Znechutená zo smerovania relácie ostala aj Jana: „Začína sa tá relácia zvrhávať. Podľa mňa by to malo byť o prezentácií jedla, a nie ceckoch, kačacích pyskoch. Na to sú iné programy. Podľa upútavky sa jedlo moc prezentovať nebude. Čo je škoda, lebo relácia stratí sledovateľov.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: Televízia JOJ/Bez servítky

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...