Hrozná smrť priamo pred domom! Otec rodiny Felipe Gallegos (†39) si chodil pred sviatkami privyrábať vešaním vianočných svetielok u susedov. Posledná brigáda sa mu ale stala osudnou.

39-ročný Felipe z amerického Texasu si chodil pred sviatkami zarobiť nejakú tú korunu navyše tak, že vešal susedom vianočné osvetlenie. Po hlavnej práci si tak odskočil k neďalekému domu, aby priniesol do rodinného rozpočtu viac peňazí, no posledná brigáda sa mu stala osudnou.

Pri vešaní totiž odrazu spadol zo strechy domu a skončil so zlomeninami lebky. Jeho manželka Alisha bola so synom na dvore, keď započuli silný hluk z miesta, kde manžel pracoval. Felipeho našli ležať na zemi: „Pomôžte mi, pomôžte mi, tak som zavolala 911,“ opisuje zúfalá žena pre NYpost.

Muž bol okamžite prevezený do nemocnice, kde ale, bohužiaľ, podľahol zlomeninám a krvácaniu do mozgu. Zronená manželka je stále v šoku, keďže muž mal niekoľkoročné skúsenosti s prácou na streche: „Bol to úžasný človek. Mal na tvári vždy úsmev, bol bláznivý a každého vždy rozosmial,“ dodáva. Úprimnú sústrasť rodine.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: nypost.com │ Foto: Facebook/Felipe Gallegos, YouTube/CBSDFW