49-ročný Garry z anglického Derbyshire predpokladal, že má obyčajnú nádchu. Keď mu ale nezabrali antibiotiká, lekár mu oznámil zdrvujúcu diagnózu. Po nej si chce otec piatich detí splniť len jediné.

Garry z anglického Derbyshire má 49 rokov a spolu s partnerkou vychováva päť detí. Pred časom ho začali trápiť príznaky podobné nachladnutiu. Vybral sa teda k doktorovi, ktorý mu predpísal antibiotiká. Keď ale nezaberali ani tie, navštívil lekára opäť. Tentokrát mu ale stanovili desivú diagnózu.

Keď Garrymu naznačili, že môže ísť o rakovinu, nemohol tomu uveriť. Po endoskopii a MRI vyšetrení bolo ale všetko jasné. Mužovi diagnostikovali tumor na pažeráku s metastázami na pečeni v terminálnom štádiu. Po tomto zistení sa zosypal, no jeho prvé myšlienky okamžite smerovali k piatim deťom, ktoré budú musieť vyrastať len s mamou.

Garrymu neostáva veľa času a rozhodol sa preto žiť len pre rodinu a spísal si dokonca zoznam, ktorý chce stihnúť uskutočniť, aby deťom vytvoril čo najviac pekných spomienok. Jeho snom je tiež zobrať si po 25 rokoch svoju partnerku za manželku: „Chceme si užiť čas, ktorý máme. Ozdobujeme vianočný stromček a správame sa tak ako obvykle. Jediná vec, na ktorú sa teraz teším je, že budem pani Holmesová. Neviem sa dočkať,“ uviedla pre TheSun nastávajúca nevesta.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Facebook/Garry H.