Spievajúce dvojičky Nízlové pôsobia na slovenskej scéne už dlhé roky, pričom fanúšikom vyrastali doslova pred očami. Kým sa obe zo sestier stihli vydať a rozviesť, pričom Daniela už s partnerom Stanislavom Lobotkom vychováva rozkošnú dcérku Lindu, Veronika nemala po svojom boku žiadneho oficiálneho partnera.

Jediný muž, s ktorým sa speváčka prezentovala aj na sociálnych sieťach, je podnikateľ Tomáš Stríž. Ako už Vebi v minulosti uviedla, so sympatickým mladíkom majú doslova súrodenecký vzťah, a aj preto spolu trávia množstvo voľného času. Potom, čo brunetka len pred pár hodinami zverejnila informáciu, že pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko, sa fanúšikom naskytla otázka, či otcom nie je práve Tomáš, ktorý má k sestrám mimoriadne blízko.

Aj keď tehotná hudobníčka najskôr mlčala, napokon predsa len prehovorila a uviedla, že s mužom, s ktorým otehotnela, nebude pokračovať vo vzťahu a jeho meno ostane pre verejnosť neznámou. K celej situácii sa však predsa len vyjadril aj Stríž, ktorý má k situácii jasný postoj. “Ďakujem za včerajšie gratulácie k bábätku, ktoré dodnes neutíchajú, ale štuplík, ktorý rastie Veronike pod srdiečkom, nie je môj. Hoci sa k nemu bude chovať, ako keb bolo. Teším sa už,” odkázal všetkým gratulantom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/topa_touch, veronikatwiins