Rozvodová vojna prominentného páru Vondráčková & Plekanec sa začala v polovici augusta, pričom každý týždeň sa dostanú na verejnosť ďalšie informácie o rozvodových podmienkach, ktoré si budúci exmanželia diktujú. Do celej kauzy najnovšie vstúpil aj speváčkin otec, Jiří Vondráček (68).

Rozvod českej speváčky Lucie Vondráčkovej a hokejistu Tomáša Plekance sprevádzajú slovné prestrelky, ktoré sa odohrávajú na sociálnych sieťach či v médiách. Neskôr sa do celej kauzy zapojila aj profesionálna tenistka Lucie Šafářová, ktorá je oficiálnou milenkou hokejistu.

Najnovšie sa do konfliktov budúcich exmanželov zapojil aj otec Lucií Vondráčkovej, Jiří. Musí totiž s ťažkým srdcom prihliadať, ako je speváčka obviňovaná z toho, že je zlatokopka alebo zlá matka. ,,Veď je to poctivé dievča, ktoré neskutočne maká, snaží sa byť skvelou mamou, drie ako nikto. Vždy za ňou budeme stáť. Nechápem tú zlobu, ktorá sa v ľuďoch berie. Veď Lucka nikdy nikomu neublížila,“ nahnevane uviedol český skladateľ pre expres.cz.

Zdroj: expres.cz  |  Foto: Facebook/ Jiří Vondráček, YouTube