Momentálne sa na Slovensku rozoberá prípad Borisa Kollára, ktorý si mal písať s mladou slečnou z resocializačného centra Čistý deň. Krušné chvíle prežívajú zamestnanci už dlhšiu dobu a to kvôli nedávnemu znásilneniu neplnoletej Natálie. Prípad naberá na obrátkach a  k problému sa dokonca vyjadril i otec znásilnenej Natálie!

Následne po tom, čo došlo k znásilneniu neplnoletej dievčiny sa okolo centra vznášal mrak nevypovedaných súvislostí a najvhodnejšie by bolo aby ministerstvo odobralo Čistému dňu akreditáciu. Nestalo sa tak a do prípadu sa rozhodol zasiahnuť aj pán Miroslav, ktorý je otcom znásilnenej Natálie. „V pondelok sa stretnem s právnikmi a podám na Erika Tomáša a Zuzanu Tománkovú Mikovú trestné oznámenie vo veci porušenia listového tajomstva,“  prezradil pre cas.sk otec dievčaťa. Podľa slov otca, to už mali všetko pripravené a list, ktorý jeho dcéra písala bol kontrolovaný a taktiež opravovaný Zuzanou Tománkovou, ktorá jej hovorila čo tam má napísať!

Miroslav sa rozhodol ozvať aj samotnému Borisovi Kollárovi aby mu oznámil, že sa rozhodol podať trestné oznámenie na viaceré osoby. To sa však nepáčilo Erikovi Tomášovi, ktorý si myslí, že Kollár v snahe zakryť svoje oplzlosti neváhal využiť otca poškodenej vo svoj prospech. Akú bude mať celá táto kauza dohru, uvidíme odstupom času.

Zdroj: cas.sk| Foto: instragram