Uplynulý piatok šokovala celý svet nezmyselná smrť dvoch detičiek, ktoré nechal ich vlastný otec v rozhorúčenom vozidle dlhých 8 hodín. Zarážajúcim na celej veci je najmä fakt, že obvinený muž, ktorý je zdravotne postihnutým vojnovým veteránom, sa živí ako sociálny pracovník!

Juan Rodriguez (39) z New Yorku, ktorý pôsobí ako sociálny pracovník, spravil fatálnu chybu svojho života. Uplynulý piatok ráno o ôsmej hodine šiel štandardne do práce, kde zaparkoval svoje vozidlo. Muž však zrejme zabudol, že na zadných sedadlách mu spia dvojičky Phoenix a Mariza, ktoré v rozhorúčenom aute napokon strávili dlhých 8 hodín.

O štvrtej, keď sa Juan vrátil a mienil ísť domov, uvidel na sedačkách syna a dcéru, ktorým z úst tiekla pena. Ako uvádza New York Post, zdrvený muž po nájdení detí kričal: “Zabil som svoje bábätká!” a žiadal ľudí naokolo, aby okamžite zavolali pomoc.

Zničený otec neustále vzlykal a údajne bol presvedčený, že deti rutinne ostali v domácej starostlivosti. Juana napokon súd prepustil na kauciu domov, pričom objal svoju plačúcu manželku Marissu. Ako uviedli svedkovia incidentu, muž má byť úžasný chlap, ktorý tu bol vždy pre svoje deti. Napriek tomu bol Rodriguez obvinený z vraždy z nedbanlivosti, pričom teplota sa v meste v osudný deň pohybovala okolo 30 ° C.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: nypost.com