Veľmi úsmevný príbeh sa odohral v Amerike jednému starému mládencovi, ktorý je vo svojich 48. rokoch stále slobodný a bezdetný. Jeho otcovi však prešla trpezlivosť a rozhodol sa nájsť synovi manželku.

Dôchodca Arthur Brooks (78) vymyslel vskutku originálny spôsob, ako dotiahnuť syna pred oltár. Zaplatil v prepočte viac ako 800 eur za inzerát na jednu celú stranu, v ktorom sa v synovom mene prihovára potencionálnym adeptkám. Tie, ale musia spĺňať radu najrôznejších podmienok a požiadaviek, na ktoré dôchodca kladie vysoký dôraz.

Keď Baron Brooks (48) zistil, čo vyviedol jeho otec, skoro ho porazilo a veľmi sa na neho nahneval. A niet sa ani čomu čudovať. A čo si môže teraz v inzeráte prečítať snáď celý svet?

[sociallocker]Baron si hľadá manželku, ktorá chce mať deti a môže ich mať v čo najkratšom čase. Tiež je dôležité, aby nebola vyššia od Barona, inak by im to spolu nefungovalo a taktiež kladie dôraz aj na jej politické zmýšľanie. Ak totiž volila Obamu alebo plánuje voliť Hillary, tak sa nemá ani ozývať.

inzerát

To najlepšie však prišlo na koniec. Dôchodca napísal, že ho syn poveril uchádzačky obhliadnuť a tak majú svoje životopisy s aktuálnou fotkou posielať jemu. Následne sa bude konať výberové konanie.

Inzerát sa stal okamžite hitom internetu. Baron už otcovi odpustil a dokonca priznal, že má dohodnutých niekoľko zoznamovacích stretnutí s dámami, ktoré na inzerát zareagovali. Baronovi teda prajeme, nech nájde tú pravú.

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Facebook, YouTube[/sociallocker]