Otec roka?! Rozchod slovenskej šoubiz dvojice pár dní po narodení dcéry!

Dátum:

5. apríla oslávil jeden z najúspešnejších slovenských športovcov, ktorý si len prednedávnom získal sympatie množstva slovenských i českých divákov v šou Survivor, 30. narodeniny. Práve v tento deň mu priviedla snúbenica Monika Jákliová na svet prvorodenú dcérku, ktorá dostala krásne meno Zora.

Je tomu len zopár dní, čo slovenský MMA zápasník Gábor Boráros prežíval najkrajšie chvíle svojho života, keď sa jeho rodinka rozrástla o rozkošné dievčatko. Ako sa však zdá, zlatá hodinka bola len čerešničkou vo vzťahu s partnerkou Monikou, ktorá oznámila, že rozprávke so svalnatým Slovákom je koniec!

Na sociálnej sieti Instagram totiž zdieľala šokujúce vyjadrenie, v ktorom hovorí, že hviezda relácie Survivor hľadala svoje šťastie niekde inde. „Drahí moji priatelia. Áno, stalo sa to, čo som si neželala ani v najhoršom sne. Naozaj si myslím, že každá žena si zaslúži byť milovaná najmä v období, keď dá život bábätku. Gábor hľadal svoje šťastie niekde inde. Nedokážem sa na neho pozerať viac ako na svojho partnera, ale ani ako na zodpovedného otca malej dcérky,“ prezradila zdrvená blondínka.

Ako o pár hodín neskôr dodala, jej expartner ostane aj naďalej súčasťou života ich dcérky, nakoľko dieťa potrebuje oboch rodičov. „Nikto nie je bez chyby, ani ja, ale toto som si nezaslúžila. Nechápem však ani tú ženu, ktorá mala náladu na muža, o ktorom vedela, že jeho nevesta je práve teraz v nemocnici a privádza na svet ich spoločné dieťa,“ dodala šokujúco s tým, že predmetné rieši, aby nevznikali zbytočné klebety.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/boraros_gabor, Monika_jakliova

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...