Šoubiz Otec Vojta Kotka si nešťastne zlomil väz: Prvé slová po jeho smrti!

Otec Vojta Kotka si nešťastne zlomil väz: Prvé slová po jeho smrti!

Koncom júla došlo v dome herca a manažéra Divadla Járy Cimrmana Václava Koteka (†66) k vážnej nehode. Pri páde zo schodov si totiž zlomil väz, pričom ho bez známok života našli robotníci, ktorí vykonávali úpravy na jeho nehnuteľnosti. Pre mnohých umelcov to bola zdrvujúca správa, predovšetkým pre jeho syna Vojtěcha.

Robotníci pracovali na dome známeho herca, pričom po príchode do domu našli pri schodoch nevládne telo 66-ročného Václava, ktorý nejavil žiadne známky života. Spadol tak nešťastne, že si zlomil väz. Smutnú správu niesol ťažko predovšetkým jeho syn, herec Vojta Kotek, ktorého môžu slovenskí diváci poznať z filmov Snowboarďáci či Rafťáci.

S odstupom času sa český umelec rozhodol prehovoriť o strate milovaného otca. ,,Neviem, či mi to celé vôbec dochádza. Je príšerné, že už tu nie je, ale snažím sa myslieť na to, aké skvelé je, že tu bol. A aký bol. Som veľmi rád, že môžem povedať, že som hrdý na to, že som syn človeka, ktorý vedel spájať ľudí, uskutočňovať veci, doťahovať ich a nie o nich len hovoriť,“ uviedol Vojta v rozhovore pre magazín Muži v Česku.

31-ročný Kotek priznal, že na takúto tragédiu nebol pripravený a veľmi rád by zmenil, čo sa stalo v osudné ráno. Uvedomuje si však, že to nie je možné, a preto je rozhodnutý svojimi činmi robiť zosnulému otcovi naďalej radosť a byť v ťažkých časoch podporou pre svoju mamu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: muzivcesku.cz  |  Foto: Facebook/Vojta Kotek, Instagram/michal_svacek_photo