Mal dokonalú rodinu a úspešnú kariéru. Stačil však jeden telefonát a život podnikateľa sa okamžite zmenil na nočnú moru. Po tragédií, s ktorou si musel s manželkou prejsť, si dnes sype popol na hlavu. Uvedomuje si totiž svoje chyby a rád by apeloval na ostatných rodičov.

JR Storment je majiteľom úspešnej firmy, pričom s manželkou vychovával 8-ročných chlapcov-dvojičky. O ich starostlivosť bola však zodpovedná hlavne matka detí, ktorá im venovala všetko svoj čas aj napriek tomu, že sama pracuje ako doktorka. Podnikateľ neskôr sám priznal, že počas posledných ôsmich rokov si nezobral voľno na viac ako týždeň, ak to bolo nevyhnutné.

Vo chvíli, keď sa nachádzal na porade s 12-timi ľuďmi, sa vďaka konferenčného hovoru s manželkou dozvedel, že jeho syn Wiley v spánku zomrel. Trpel totiž detskou epilepsiou, ktorá vyústila do zriedkavej komplikácie. Privolaní záchranári mu už nedokázali pomôcť, pričom podľa pitvy mu zlyhalo srdce.

Trúchliaci otec si dnes každý jeden deň vyčíta, že so svojimi chlapcami netrávil viac času. „Mnohí ľudia sa nás pýtali, čo môžu robiť, aby nám pomohli. Objímajte svoje deti. Nepracujte príliš dlho. Veľa vecí, ktorým teraz venujete svoj čas, budete pravdepodobne ľutovať, keď ho mať nebudete,“ napísal na úvod na sociálnej sieti JR.

Podnikateľ totiž veľmi bolestivým spôsobom prišiel na to, že rodina je tá najdôležitejšia a mala by sa stať prioritou každého z nás. „V diároch máte určite množstvo naplánovaných stretnutí s mnohými ľuďmi, s ktorými pracujete. Máte ich takto naplánované aj so svojimi deťmi? Nevynechávajte veci, na ktorých záleží. Ak sme sa vôbec niečo naučili, tak je to to, že život je krehký a čas môže byť veľmi kruto krátky. Ak ste rodič a môžete tráviť so svojimi deťmi viac času, tak to urobte. Keď sa to skončí, tak zostanú len fotografie a veci a čas už nie je k dispozícii. Zoberte si dovolenku, užite si sviatky a buďte s nimi. Nebudete ľutovať emaily, ktoré ste zabudli odoslať,“ dodal na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: metro.co.uk  |  Foto: Instagram/stormental, YouTube