Fotka, ktorá skutočne trhá srdce! Presne tento záber svojej dcérky sa rozhodol zdieľať otec, aby ukázal svetu, ako veľmi trpia deti choré na rakovinu.

[sociallocker]Jessica, štvorročné dievčatko z Veľkej Británie, s ktorým sa osud skutočne nemaznal. 23. septembra 2015 jej diagnostikovali štvrté štádium neuroblastómu, kvôli ktorému skončila v nemocnici. I keď sa po niekoľkých mesiacoch liečby zdalo, že choroba ustupuje, žiaľ, nebola to pravda. Nádor sa nezmenšil a v októbri sa rozšíril do celého organizmu. Lekári sa vyjadrili, že dievčatko môžu liečiť, ale nie vyliečiť.

Zdrvení rodičia sa preto rozhodli, že liečbu ukončia a nechajú svoju dcérku dožiť bez množstva liekov, aby si posledné týždne života mohla naplno užiť.

Ako uvádza Daily Mail, otec sa snažil zachytiť prostredníctvom fotiek boj so zákernou rakovinou a následne zábery zverejnil na stránke, venovanej jeho dcérke: Jessica Whelan – A fight against Neuroblastoma.

“Táto fotografia je to najťažšie, čo som kedy v živote urobil,” napísal k fotke, ktorá vháňa do očí slzy a zároveň si tak môžeme lepšie predstaviť, ako vyzerá obrovská, detská bolesť. A presne to chcel ukázať svetu, že žiadne dieťa na svete by nemalo takto trpieť.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Facebook
[/sociallocker]