Mladý manželský pár sa pripravoval na oslavu Silvestra, pričom mali večer stráviť spoločne so svojimi priateľmi. Ani jeden z nich však nemohol tušiť, že sa príchodu Nového roka nedožijú. Namiesto veľkolepých osláv tak zavládlo zdesenie a smútok.

Silvestrovská tragédia sa udiala v doobedňajších hodinách v austrálskom meste Melbourne. Manželia Lindita a Veton pripravovali občerstvenie na večernú oslavu, keď sa pred ich domom objavil otec 25-ročnej ženy. Po tom, ako mu otvorili dvere, spustil 55-ročný Osman Shaptafaj paľbu na mladú dvojicu.

Po streľbe si agresor priložil zbraň k brade a pokúsil sa zabiť. Samovražda sa mu však nepodarila, pričom bol prevezený do nemocnice, kde je strážený príslušníkmi policajného zboru. Jeho dcéra zomrela na mieste tragédie a manžel skonal pri prevoze do nemocnice.

Polícia momentálne vyšetruje dôvody konania staršieho muža, ktorý je obvinený z dvojnásobnej vraždy. Blízky člen rodiny však prezradil, že Lindita vyrastala v hrozných podmienkach s tyranským otcom. Po svadbe sa rozhodla začať nový život a s otcom prerušila kontakt. To však agresívny muž nedokázal zniesť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: Facebook/Lindita Musai