Hriešni chlapi, nezbedné decká, výborná hudba a KONEČNE aj oficiálny videoklip! Keď sa pred pár týždňami objavil na televíznych obrazovkách nový rodinný seriál Oteckovia, mnoho divákov Markízy malo predsudky i očakávania zároveň.

Stačilo však iba zopár minút na to, aby sa sympatickí Filip Tůma, Braňo Deák, Vlado Kobielsky a Marek Fašiang so ,,svojimi” ratolesťami stali absolútnymi miláčikmi ženského publika. Vtipné scény bezradných oteckov s deckami na krku si diváci doslova zamilovali, no popularite sa ,,nevyhli” ani ich sympatické nežnejšie polovičky. Jednoducho rodinný seriál ako má byť! Žiadny televízny počin sa však nezaobíde ani bez svojej titulnej skladby, ktorú v tomto prípade zložila a naspievala skupina Hex. Chalani spoločnými silami nakrútili s hlavnými predstaviteľmi sitcomu aj oficiálny videoklip, ktorý je- ako inak, dokonalou súhrou detských a dospeláckych svetov:

„Sme veľmi radi, že seriál Oteckovia s našou titulnou pesničkou má úspech a bolo to cítiť aj pri nakrúcaní. Nič nebolo problémom, chalani herci, ako aj deti zo seriálu sa neustále zabávali, doberali si jeden druhého. Proste úplná pohoda, ktorá sa preniesla aj do klipu. Seriál sami pozeráme, preto bola pre nás zábava ocitnúť sa v štúdiách, kde sa točí. Užívali sme si to,“ opisuje vznik klipu basgitarista Tomáš „Yxo“ Dohňanský.

Video: YouTube | Foto: TV Markiza