Slovenský denný seriál Oteckovia sa po letnej odmlke opäť vracia na obrazovky televízie Markíza! Piata séria odštartuje už 30. augusta a diváci sa majú rozhodne na čo tešiť! Nové zápletky, ale aj slávni oteckovia v celkom iných prefesiách, na aké ste boli doposiaľ zvyknutí.

Obľúbený seriál sa na slovenské televízne obrazovky dostal iba v januári 2018, má už však za sebou neuveriteľných 593 epizód! Hneď v prvom roku vysielania získal ocenenie za najlepší dramatický seriál a Vladimír Kobielsky so Zuzanou Mauréry si ako manželia Bobulovci prevzali sošky za najlepšieho herca a herečku. V roku 2019 získala ocenenie OTO za najlepšiu herečku aj Dominika Kavaschová a v sledovanosti seriál nestratil divácku priazeň ani naďalej.

V novej sérií sa udeje niečo, čo tu ešte nebolo! Z inštalatéra Mareka (Vladimír Kobielsky) sa stane právnik, Tomáš (Marek Fašiang) sa zapotí v pizzérií, Vlado (Filip Tůma) si vyskúša úlohu veterinára a Alex (Branislav Deák) prevezme Marekovu rolu inštalatéra! Ako im to pôjde? Pozrite si prvé upútavky!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: YT/Televízia Markíza