Do seriálu Oteckovia zavítali v tretej sérii nové postavy, medzi ktorými sa objavila aj manželka herca Roba Jakaba, Anna (25). Diváci ale z postavy Alice vôbec nie sú nadšení, pričom jej už po pár úvodných častiach adresovali tvrdú kritiku…

Seriál Oteckovia sa teší obrovskej obľube, pričom diváci sa už nevedeli dočkať spustenia jeho tretej série. Do deja sa však začínajú zapletať nové tváre a kým postavu Janka Koleníka prijali Slováci s nadšením, tmavovláska Alica nie je po chuti takmer nikomu.

Učiteľka stvárňovaná Ankou Jakab Rakovskou, manželkou herca Roba Jakaba, ktorá si získala náklonnosť detí aj ich oteckov, vedie boj s obľúbenou Lindou. Okrem toho sa však diváci akosi nevedia stotožniť s jej herectvom a niekoľkokrát sa v spojitosti s jej menom objavilo označenie „nesympatická“.

Keďže ale Mary Bartaloš čoskoro seriál opustí a bude sa venovať materským povinnostiam, bude zrejme práve ona náhradou za vypadnutú herečku. To sa ale zrejme fanúšikom seriálu vôbec nepáči a na internete sa ozýva tvrdá kritika: „Tá nová učiteľka je hrozná,“ myslí si fanúšik, no nie je jediný: „Ani mne sa tá Alica nepáči. Mohli ste vybrať lepšiu herečku,“ odkazuje produkcii. Nie je však na hodnotenie herectva po zopár záberoch akosi priskoro?

Postava Alice nie je divákom seriálu Oteckovia po chuti

Zdroj: Facebook, Instagram/Oteckovia │ Foto: YouTube, Instagram