Seriál Oteckovia z produkcie televízie Markíza sa teší medzi slovenskými divákmi mimoriadnej popularite. Počas letných prázdnin sa síce z obraziek na istý čas stratí, no hlavní hrdinovia už v týchto dňoch pripravujú nové časti. 

Filip Tůma, Vladimír Kobielsky, Marek Fašiang a Braňo Deák sú hlavnými protagonistami rodinného seriálu Oteckovia. Aj keď sa na televíznych obrazovkách iba pred pár dňami ukončilo jeho vysielanie, herci už v týchto dňoch usilovne pracujú natáčaní ďalšej, tentokrát už štvrtej série. Tá by sa mala dostať do programovej štruktúry Markízy v septembri, tesne po letných prázdninách.

Ešte predtým však majú chalani zo seriálu plné ruky práce, pričom práve uplynulú sobotu sa objavili na akcii “Dni Prakoviec”. Malebná dedinka, ktorá oslavovala svoje 651. výročie, sa nachádza v okrese Gelnica, pričom domáci si mali možnosť vychutnať fantastický program. Okrem rôznych domácich súborov sa totiž na udalosti zúčastnili aj oteckovia, pričom hlavnou hviezdou večera bola Dara Rolins so svojou tanečnou kapelou.

“Keď oteckovia stretnú mamičku 🙂 Dnes v Prakovciach takáto zostavička:) Šak ale na to, že sme sa fotili večer, v úplnej tme, čooo, chlapci 🙂 Len ťažké bolo sa v tejto partičke nesmiať a nevrtieť. Neposlúchali. A fotku “jednu, najvydarenejšiu”, jak som sľubovala, sa mi vybrať nepodarilo :)) Preto dávám šecky!!!” zasmiala sa Dara, pričom zverejnila zopár záberov s obľúbenými hercami. Tomu hovoríme hviezdna zostava!

Zdroj: Instagram/DaraRolins_vermi, Oteckovia