Na farme sa tešil obľube, no keď odchádzal na samotku do duelantskej chatky, takmer nik sa s ním neprišiel rozlúčiť. Reč je o exfarmárovi Jankovi Raninecovi. Ako vnímal správanie farmárov on?

S farmou sa pred dvomi týždňami rozlúčil sympatický stolár z Trenčianskej Turnej Janko. Osudným sa mu stal duel s kaderníkom Nikom Nikoličom. Napriek tomu, že Janko veľakrát pôsobil na farme ako otec “veľkej rodiny”, pri odchode do duelantskej chatky zažil veľké sklamanie. Rozlúčiť sa s ním totiž prišiel len jedne farmár, Miro.

Podľa samotného Janka najväčším problémom na farme nebol hlad, špina, nedostatok spánku, či náročná práca. To všetko by sa predsa v dobre zohratom kolektíve dalo zvládnuť. Najhoršie boli nielen podľa Jana, ale aj podľa mnohých farmárov z predchádzajúcich sérii tejto relácie, samotní ľudia. Intrigy, hádky, osočovanie, to je len kvapka v mori nepríjemností, ktoré si ľudia vedia navzájom spôsobiť. Je paradoxom, že nielen v tejto, ale pravdepodobne aj vo všetkých predošlých sériach reality show bol kameňom úrazu práve vzťah človeka s človekom, a to aj napriek náročným podmienkam, v ktorých sa súťažiaci nachádzajú.

Janko v liste na rozlúčku označil nielen ľudí, s ktorými si veľmi nesadol, a ktorých pokladá za “intrigánov” ako bola Lula či už vypadnutá Žanet, ale aj tých, ktorí mu prirástli k srdcu. “Podpásovku”, ktorú však pri lúčení dostal určite od mnohých nečakal. Zvlášť, keď niektorých z nich bral ako vlastné deti. Bohužiaľ, vzťahy sú niekedy komplikované a dôvera, ktorá bola raz narušená, sa len veľmi ťažko získava späť.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, YouTube