K otrasnej nehode došlo vo štvrtok poobede v Českej republike. Mamičke s kočíkom dalo na priechode pre chodcov prednosť auto, no v tej chvíli ani jeden z nich netušil, že dôjde k strašnému incidentu.

Otrasná nehoda sa odohrala vo štvrtok poobede okolo 17.-tej hodiny na námestí T. G. Masaryka v Smržovke v Jabloneckom kraji. Mamička bola na prechádzke s kočíkom, keď sa chystala prejsť cez priechod pre chodcov. Auto, ktoré sa blížilo, jej dalo prednosť, no vtom došlo k nečakanému incidentu.

Ďalšie vozidlo totiž narazilo do vozidla čakajúceho pred prechodom a to následne vletelo do ženy s kočíkom. Vodič pravdepodobne nezareagoval včas a nevšimol si dostatočne rýchlo, čo sa pred ním odohráva. Žena spolu s bábätkom podľa informácii TV Nova skončila v nemocnici.

Polícia na mieste vykonala dychové skúšky, ako aj orientačné testy na prítomnosť drog u oboch vodičov, no výsledky sú negatívne. Rovnako urobia odber krvi aj zranenej žene. Ďalšími okolnosťami, ako aj mierou zavinenia nehody sa zaoberá česká polícia. Rozsah zranení matky a dieťaťa nie je nateraz známy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tv.nova.cz │ Foto: YouTube/Lulubee Design Store – kočíky, hračky a detská izba