Celé Slovensko s napätím sledovalo finále desiatej série reality šou Farma. Traja súťažiaci dostali možnosť zabojovať o výhru vo výške 75-tisíc eur. Dnes už vieme, že novým kráľom relácie sa stal Dominik Porubský. Paradoxne, v priebehu večera na seba upozornili predovšetkým vypadnutí súťažiaci.

Jedna z posledných farmáriek, ktorá vypadla z hry, bola Michaela Štefániková. Vo finálovom súboji sa objavila s novým imidžom a úsmevom na tvári. Ten však netrvalo dlho, keďže bývalá účinkujúca v reality šou prskala na všetky strany.

Najviac to schytala Evelyn, ktorá súťažiacim musela položiť aj tie najintímnejšie otázky. Zlízol si to však aj samotný výherca desiatej série Farmy Dominik či Daniela Urbanová. Diváci sú presvedčení, že správanie Michaely bolo ovplyvnené alkoholom, ktorý sa v zákulisí veselo nalieval všetkým zúčastneným. Potvrdilo to aj video Juraja Solčanského, ktorý s pohárikom v ruke priznal: ,,Všetci pijú… na zdraví!“

Priaznivci reality šou, ktorí poctivo sledovali každú epizódu, si totiž všimli, ako sa Miša správa, keď je potúžená alkoholom. Jej prejavy a vystupovanie sa tak veľmi podobali na správanie sa vo finálový večer.

Komentáre divákov

Foto: Facebook/HiTky.sk, markiza.sk  |  Video: Instagram/Juronesky