Otrasný pohľad sa naskytol pred pár dňami českej polícií. V stane, kde našli žiť dospelých rodičov, objavili spolu s nimi aj malé dievčatko. To však bolo zranené, pričom za všetkým má byť zúrivý pes, ktorý s nimi žije pred stanom.

Českej polícii sa pred pár dňami naskytol otrasný pohľad v meste Chomutov. Pri bežnej kontrole totiž objavili stan, kde žil dospelý pár. Spolu s nimi ale podľa informácii TV Nova bývalo aj malé dievčatko, čomu nasvedčovali malé topánočky či hračky porozhadzované pred stanom.

Krátko na to zistili, že dieťa je dokonca zranené na tvári po uhryznutí zúrivým psom, ktorý s rodinou žije pred stanom. Polícia neváhala a okamžite zavolala záchrannú službu, ktorá maloletú rýchlo previezla do nemocnice. Rodina pritom tvrdí, že v stane žijú približne mesiac potom, ako prišli o bývanie a má ísť len o dočasné riešenie.

Keď ale na miesto dorazila v iný deň ďalšia mestská hliadka, rodičia bývali v simulovanom príbytku aj naďalej, no dievčatko sa v stane nenachádzalo. Tvrdili, že muselo ostať v nemocnici kvôli infekcii v rane, ktorú malo na tvári. Polícia však už kontaktovala sociálny úrad, ktorý rodičom dieťa odobral a zveril do starostlivosti detskému domovu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tn.nova.cz │ Foto: Facebook/Městská policie Chomutov