Polícii sa pred niekoľkými hodinami naskytol otrasný pohľad. Pri Nitre v obci Cabaj Čápor našli v miestnej firme stovky sudov, ktoré boli naplnené pozostatkami mŕtvych zvierat. Príslušníci zákona taktiež zverejnili hrozné video priamo z miesta.

Polícii sa len pred niekoľkými hodinami naskytol hrôzostrašný pohľad. Na farme firmy na spracovanie mäsa v obci Cabaj Čápor pri Nitre našla na dvore desivý nález. Na horúcom slnku sa povaľovali stovky sudov, ktoré boli naplnené pozostatkami mŕtvych zvierat.

Nitrianska polícia v spolupráci s Odborom odhaľovania nebezpečných materiálov a environmentálnej kriminality Úradu kriminálnej polície Prezídia Policajného zboru vykonala v nitrianskom okrese 03. júla 2019 prehliadku priestorov firmy na spracovanie mäsa. V jej areáli našli 251 sto až dvestolitrových plastových sudov a 17 kusov tisíclitrových sudov s obsahom vedľajších živočíšnych produktov, ktoré sú kvalifikované ako odpad,” píše polícia na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Okrem toho objavili na dvore aj plastový a stavebný odpad v podobe azbestovej strešnej krytiny. Prípad polícia vyšetruje a začala trestné stíhanie vo veci neoprávneného nakladania s odpadmi.

ZdrojFoto: Facebook/Polícia SR – Nitriansky kraj