Spevák Otto Weiter prišiel 15. júla o manželku Andreu Fischer, pričom jej smrť bola absolútne nečakaná. Tvrdá rana osudu ním mimoriadne otriasla, nehovoriac o jeho zdravotnom stave, ktorý bol už aj tak veľmi vážny. O najhorších chvíľach v živote najnovšie prehovoril so zlomeným hlasom.

Otto Weiter sa musí vyrovnať so smrťou milovanej manželky, ktorej sa stala osudnou prasknutá cievka v mozgu. 65-ročnému spevákovi sa zrútil svet, pričom rodine priznal, že už viac nechce žiť. Zdravotný stav umelca sa natoľko zhoršil, že musel byť hospitalizovaný v nemocnici, kde mal byť štyri týždne v kóme.

Po návrate do rodinného domu v Zálesí ho prišli navštíviť tvorcovia Smotánky v spoločnosti Ottovej dlhoročnej kamarátky Anny Ölveckej. Po vrúcnom privítaní napokon dvojnásobný otec prezradil, čo sa stalo v osudný deň. Milovník známych šlágrov uviedol, že sa zobudil okolo štvrtej ráno.

S manželkou mal rituál, že ju pobozkal na líce, keď vstával bez ohľadu na to, či sú zadobre alebo pohádaní. ,,No teraz, keď som jej dal pusu, tak som cítil, že niečo nefunguje. Ešte bola teplá, ona musela zomrieť nejako tesne predtým, tak som ju obrátil a ona bola mŕtva. Ja som si myslel, že zomriem tiež, kolaps,“ opísal desivý moment. Následne zavolal záchranku a začal s oživovaním, pričom s ním počet stlačení rátal zdravotník cez telefón.

Zdravotníci po príchode na miesto pokračovali s resuscitáciou dlhé minúty. ,,Potom mi povedali, pán Weiter, tu sa už nedá nič robiť,“ dodal. Po smrti Andrey Fischer mal spevák veľké problémy so spánkom a celé dni popíjal whisky a fajčil cigarety. Jeho životospráva sa odrazila na zdraví, v dôsledku čoho skolaboval. Už v sanitke mal stratiť vedomie a ďalšie štyri týždne si vôbec nepamätá, no informácie má sprostredkované od rodiny.

Otto napokon priznal, že sa mu kompletne zmenil pohľad na život. ,,Tie veci, ktoré boli strašne dôležité a museli sa urobiť… sú úplná hlúposť. Vážte si to, že žijete. Vážte si svojej priateľky, priateľa, manžela, manželky, pretože neviete…. to je sekunda… kedy vám vlastne odíde alebo kedy sa niečo stane,“ odkázal Slovákom.

 Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: markiza.sk