Otto Weiter prežíva najťažšie chvíle v živote a musí sa vyrovnať s bolestivou stratou milovanej manželky Andrey. Rodinný kamarát Noro Meszároš a riaditeľ TV Senzi ale prezradil, že prázdne miesto vedľa speváka budú musieť zaplniť novou speváčkou.

Otto Weiter prišiel pred niekoľkými týždňami o milovanú manželku. Andrea Fischer zomrela vo veku 47 rokov, pričom osudným sa jej mal stať pád v kúpeľni a následné prasknutie cievky v mozgu. Užialený spevák už svoju lásku aj pochoval a v dome sa oňho mala starať kamarátka zosnulej manželky.

Slová jeho kamarátov a spevákov naznačujú, že na tom Otto nie je príliš dobre a krátko po smrti Andrey vyslovil, že už nemá chuť žiť. Noro Meszároš, riaditeľ TV Senzi a rodinný priateľ je ale presvedčený, že Weiter to napokon zvládne. “Nebojím sa oňho v tom zmysle, že by sa zložil. Otto je silný človek, verím, že sa postaví životu tvárou v tvár. Chce to čas. Andrejka už spieva v nebi, ale žiť sa musí ďalej,” uviedol pre Nový Čas.

V televízií však už teraz rozmýšľajú nad tým, kto by po Ottovom boku nahradil zosnulú speváčku. “Pochopiteľne, ženský moderátorský element je vo vysielaní potrebný. Nebude to ľahké, pretože moderátorka bude musieť pasovať k Ottovi,” prezradil Meszároš. Je však zmierený aj s negatívnymi ohlasmi: “Očakávam rôzne reakcie divákov. Akokoľvek by sme sa v televízii rozhodli, vždy bude niekto, komu sa to nebude páčiť. Budem to všetko musieť s Ottom citlivo prebrať. Je to príliš čerstvé, no on musí fungovať napriek bolesti ďalej,” dodáva na záver. Kto by napokon prichádzal do úvahy, je tak ešte len v štádiu rozhodovania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/Otto Weiter, Andrea Fischer