Šoubiz Otto Weiter potvrdil NOVÉ informácie o rakovine: Toto povedali lekári!

Otto Weiter potvrdil NOVÉ informácie o rakovine: Toto povedali lekári!

Slovenský spevák šlágrov prežíval v poslednom období jednu ranu za druhou. Po tom, ako prišiel o milovanú manželku Andreu Fischer, sa musel pasovať aj so závažnými zdravotnými problémami. Lekári mu totiž potvrdili rakovinové ochorenie, pričom Otto Weiter od nich aktuálne dostal v nové správy.

Otto Weiter si prechádzal v posledných rokoch poriadne náročným obdobím. Po bolestivej strate manželky Andrey sa musel vyrovnať aj s veľmi závažnými zdravotnými problémami, ktoré ohrozovali jeho život. Spevák obľúbených šlágrov sa navyše pred časom dozvedel, že má rakovinu hrubého čreva.

Ani v tejto neľahkej situácii, v ktorej mu je oporou jeho nová láska, speváčka Petra Maxin (42), sa však nevzdáva a bojuje ďalej. Po úspešnej dvojoperácii nádoru dostal spevák od lekárov výborné správy. Nevedno, či mu pomohlo modlenie a duchovná cesta, na ktorú sa vydal, no pre Nový Čas prezradil, že by mal byť z najhoršieho vonku.

Viem, že to už nikdy nebude úplne dobré, ale najnovšie správy, ktoré mám, hovoria, že som čistý a rakovina je preč,“ teší sa. Otto má pritom plný pracovný diár a celé leto sa chystá na vystúpenia i nakrúcanie. Už je však podľa svojich slov obozretnejší a myslí viac na vlastné zdravie. „Pracujem, koľko môžem a vládzem, veľmi mi pomáha moja priateľka Petra, ktorá je môj anjel,“ odkázal svojej láske.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  cas.sk │ Foto: YT/tv kasino, FB/Otto Weiter

Exit mobile version