Keď sa pred viac ako dvoma týždňami začalo v kuloároch šepkať, že Veronika Cifrová Ostrihoňová je v požehnanom stave, moderátorka ani jej manžel sa k informácii absolútne nevyjadrovali. V štvrtkovom Teleráne však tvár Markízy prelomila mlčanie a pred celým Slovenskom priznala, že je skutočne tehotná.

Veronika Cifrová Ostrihoňová (30), ktorá tvorí takmer 10 rokov pár s moderátorom a YouTuberom Sajfom (39), privedie už onedlho na svet svoje prvé dieťatko. Ako priznala pred televíznymi kamerami, z novinky je spolu s manželom nadšená a dieťatko bude krásnym darčekom k ich výročiu. “Boli sme veľmi šťastní, veľmi prekvapení a takí zaskočení, ale v dobrom,” uviedla Veronika pre Markízu.

Sajfa sa okrem pozornosti voči tehotnej manželke taktiež zodpovedne pripravuje na rolu otca, pričom už teraz začína študovať knihy o tom, čo ho v najbližšom období čaká. Ako tiež Veronika zhodnotila, Matej z novinky o bábätku doslova žiari.

Moderátorka televízneho spravodajstva má za sebou síce len prvé týždne tehotenstva, no už teraz pociťuje, že sa jej postupne menia chute. Blondínka, ktorá je milovníčkou zdravej stravy, v poslednom období holduje najmä tradičným slovenským jedlám, a taktiež si vytvorila mimoriadne puto ku kyslým uhorkám.

Celý rozhovor si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.skFoto: Instagram/VeronikaOstrihonova