Nemá ani dvadsaťpäť rokov, zarába tisíce mesačne. Jej pracovná doba je pritom relatívne krátka a taktiež nepravidelná. Trenčanka Patty Michova patrí medzi najvyhľadávanejšie Slovenky na stránkach pre dospelých a svoj život si užíva naplno.

[sociallocker]Svoje panenstvo údajne stratila už na základnej škole ako 13-ročná, v škole ju to nebavilo a veľmi jej to ani nešlo. Preto sa rozhodla pre rázny krok. Rozhodla sa využiť svoju postavu a odvahu odhaľovať sa. Kariéru začala ako striptérka v Rakúsku, to jej však nevyhovovalo a rozhodla sa navštíviť istú agentúru. Už ako 19-ročná nakrútila svoje prvé scény a neostalo len pri nich, v brandži pokračuje dodnes.

Po piatich rokoch v tomto “zamestnaní” zarobí mesačne okolo 15 tisíc eur, pričom za jedno nakrúcanie, ktoré trvá 2-3 hodiny dostane bežne aj dvetisíc eur. Ľahko si teda môžeme vypočítať, že jej hodinová mzda sa pohybuje okolo 800 eur.

Pravidelne cestuje. Filmy už nakrúcala v Londýne, Paríži či iných metropolách. Ako ďalej uviedla, jej herecký partner sa jej neraz páči, no užívať si na pľaci nemôže, resp. je to takmer nemožné, keď je okolo vás ďalších, často aj osem ľudí, ktorí pri scénach fotia, natáčajú, režírujú.

V súkromí partnera nemá. Ako uviedla, partnera si hľadá často ťažko, pretože len málokto dokáže uspokojiť jej potreby “dospeláckeho” charakteru. Silikónová Slovenka je totižto poriadne nenásytná dračica. A ruku na srdce, kto z vás by ju chcel doma?

>>Exkluzívny rozhovor s Patty Michovou a jej nahé fotky si môžete pozrieť TU<<

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]