Je to už poriadne dávno, ale zabudnúť nedokáže. Reč je o speváčke Tine, ktorá v závere svojho prvého tehotenstva prežila veľmi ťažké chvíle a osud sa s ňou poriadne zahral. Dnes je z nej o to silnejšia žena, ktorá rolu matky a rodinu vysadila vo svojom rebríčku hodnôt na svoj absolútny vrchol.

Čokoládová speváčka berie materstvo za absolútne číslo jedna, čo je zrejmé najmä zo sociálnych sietí, kde denne pridáva niekoľko príspevkov z jej súkromného života. Oba svoje poklady priviedla na svet vo februári, avšak pôrod prvého z nich naozaj nepatril k tým najľahším. Prvorodený synček Leo sa narodil predčasne so slabučkou váhou, nedostatočným okysličením a ďalšími komplikáciami. Tina sa po štyroch rokoch, práve v deň jeho narodenín, rozhodla bez servítky, s pokorou a vďakou “vyliať” svoje srdce pod jednu z fotografií. Je až neuveriteľné, že dokáže tak boľavé veci opísať priamo, no zároveň láskavo. Ťažké chvíle ju zocelili a jej osobnosť dorástla do obrovských rozmerov. Máš náš obdiv!

Prečítajte si Tininu spoveď v neupravenej verzii tak, ako ju napísala speváčka:

„No a dnesok tu uzavrem-ako inak-s oslavencom..mile mamy, kt mozno raz budete v podobnej situacii. Toto je niekolkotyzdnove predcasniatko. Akutna sekcia, inkubator, pristroje, transport do inej nemocnice, plucna ventilacia, krmenie caz hadicku do zaludka. Nemam pravo nikomu hovorit, co ma robit, len opisem svoju skusenost. Ziadna panika, stresy, kolapsy, psychozy, lutost, opustacky, plac, strachy, sebalutost podla mna nikdy nikomu nepomohli.. prijat to s laskou, dakovat za nove moznosti. Idealna situacia na sebapoznavanie. Namiesto placu som s nim na dialku hovorila. Samozrejme uplne sprostosti (napriklad ze „bracho, to si sa namotal, lebo ja nemam pre teba ani postielku a neviem, ci sebova uz bola doriesit kociar.. +cely svoj zivotopis, ak by mu nahodou na reinkarnacnom nedodali secky podklady ku kauze #matka) dnes je z typka najvacsi cavo. Vyspely mudry kreativny laskavy vnimavy sikovny empaticky.. Nikdy sa nedeje nic len tak. Predcasniatka rulezz #Leo2013 #0to100realQUICK (kym dorastol do prvych najmensich veci, mal asi tak 3 mesiace).”

Tina a jej prvorodený synček Leo

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram