Otvorené vyjadrenie organizátorov koncertu Nicki: TAKTO to bolo naozaj!

Dátum:

Je tomu len zopár dní, čo Nicki Minaj, raperka svetového kalibru, spôsobila na Slovensku doslova ošiaľ. Aj keď by mnohí očakávali, že to bude nezabudnuteľnou šou, opak sa stal pravdou, pričom fanúšikom ostali len oči pre plač. Koncert sa totiž nekonal.

36-ročná americká hviezda mala vystúpiť pred svojimi fanúšikmi uplynulý piatok, avšak namiesto koncertu sa divákom iba ospravedlnila s tým, že rapovať nebude. Celé zlyhanie mala hodiť na technické vybavenie Zimného štadióna Ondreja Nepelu v Bratislave, pričom najväčšiu dávku kritiky si zlízla najmä agentúra, ktorá koncert organizovala.

Ešte pred samotnou interpretkou mal na pódiu vystúpiť Majk Spirit, ktorého šou bola zrušená tesne pred začiatkom. Raper si následne servítku pred ústa rozhodne nedával a Nicki adresoval štipľavý odkaz. Teraz sa k celej situácii a fiasku vyjadril pre Ruka Hore aj priamy organizátor celej akcie z XL Promotion, Andrej Kratochvíl. Tomy Kotty ho podrobne vyspovedal ohľadom koncertu hviezdy, pričom bez zaváhania odpovedal aj na to, kedy raperka skutočne dorazila do Bratislavy a že vôbec netušila, kde sa vlastne nachádza.

Zdroj: Ruka Hore | Video: YouTube

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...