V tretiu adventnú nedeľu patril hlavný vysielací čas talentovej súťaži Česko Slovensko hľadá Superstar, kde o postup do finále bojovalo šesť najlepších spevákov. Okrem nich sa divákom pripomenuli aj hviezdy z prvého ročníka spoločnej Superstar, kde okrem iných zahviezdili Martin Chodúr, Monika Bagarová, Miro Šmajda či Ben Cristovao.

Šou Česko Slovensko hľadá Superstar si našla medzi divákmi veľké množstvo fanúšikov, pričom tí posunuli do grandfinále štvoricu posledných spevákov. Tesne pred vyhlásením výsledkov sa však na pódium postavili finalisti prvej série československej verzie šou, medzi ktorými chýbali len Ben Cristovao a Dominika Jurena. Kým mladá speváčka ospravedlnila svoju účasť kvôli vysokému štádiu tehotenstva, čokoládový idol mnohých žien je momentálne na dovolenke na Zanzibare.

Po odspievaní legendárnej skladby Príbeh nekončí prebehol s desiatkou úspešných hudobníkov krátky rozhovor, kde dojatie neskrývala celá porota. V uplynulých dňoch pritom došlo k výraznému konfliktu medzi Zdenkou Prednou a Paľom Haberom, ktorému jej manžel adresoval poriadne ostré slová. Finalistka prvej série Superstar totiž odmietla prísť zaspievať s kolegami hymnu, nakoľko ju malo odradiť viacero faktorov.

,,Živíme sa profesionálne hudbou a už dávno nie sme v štádiu, keď by sme mali byť vďační za to, že sa objavíme na obrazovke. V podstate nás to urazilo. Slová produkčného, keď došlo na honorár, boli, že to má byť z lásky… Aj sám Paľo Habera mi osobne telefonoval a snažil sa, aby som presvedčil Zdenku,“ povedal pre magazín Šarm Prednej manažér a manžel Oskar Rózsa.

,,Keď Paľo zavolal, vedel som, že tam bude nejaká ,habaďúra‘, lebo jeho poznáme ako lacného Jožka, ktorý si nechá vŕtať do kolena a objednáva si v reštaurácii najlacnejšie jedlo. Ja som s ním hral, keď som mal devätnásť rokov, takže mňa Habera neprekvapí, ani keď bude mať štyri modelky za ženu a miliardy na účte,“ dodal kriticky Rózsa, ktorý si podľa portálu Pluska pýtal za vystúpenie Zdenky mastných 5 000 eur.

Reakcia Paľa Haberu na seba nenechala dlho čakať a štipľavý odkaz adresoval hudobníkovi priamo prostredníctvom živého vysielania. Po fantastickom výkone favorita šou Adama Pavlovčina si neodpustil krátke rypnutie, ktorým pobavil nielen kolegov z poroty, ale aj mnohých divákov.

„Adamko, ono je to vlastne na jedno kopyto už stále, ty odspievaš a my sme úplne hotoví, ale tu sa nedá nič robiť. Akonáhle ty vyjdeš na javisko, tak ja osobne úplne opúšťam svoju rolu porotcu a som rád, že v prvej rade teraz nemusím platiť… To bol fór smerovaný na Slovensko, ale..“ pokračoval Habera s pochvalou nádejného víťaza Superstar.

Vystúpenie bývalých finalistov si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska, Šarm, markiza.sk | Foto: IG/tvmarkizaofficial, zdenkapredna