Aktuálny šiesty ročník šou Česko Slovensko hľadá Superstar si získal fantastickou porotou a výbornými spevákmi svoju zašlú slávu, pričom mnohým je nesmierne ľúto, že súťaž pred pár hodinami definitívne skončila. Ešte predtým si však talentovaní speváci pripravili prekvapenie pre dlhoročného kata Paľa Haberu, ktorý sa neubránil slzám.

58-ročný hudobník z Brezna pôsobí na stoličke v Superstar už od roku 2004, pričom jeho rukami prešlo neuveriteľné množstvo talentov, medzi inými aj čerstvá mamička Monika Bagarová. Tá dokonca ukázala svoju dcérku Rumiu, ktorá sa narodila 27. mája, priamo pred televíznymi kamerami v živom prenose. V šiestom ročníku súťaže však predsa len našiel niekoľko výnimočných spevákov, ktorých výkony označil za jedny z najlepších zo všetkých sérii. A práve tieto hviezdičky si pre neho v spolupráci s Mariánom Čekovským pripravili jedinečné prekvapenie.

Pre Paľa Haberu spoločne zaspievali pri klavíri mashup jeho úspešných hitov od Držím ti miesto cez autorskú skladbu pre Karla Gotta Když muž se ženou snídá až po prvú hymnu československej Superstar Príbeh nekončí. Dojatému porotcovi sa v očiach po celý čas leskli slzy, ktorým dal v závere vystúpenia voľný priechod. Tie mal však počas večera na prajíčku ešte niekoľkokrát, pričom porotu okrem iných rozplakalo predovšetkým vystúpenie Barbory Piešovej, ktorá sa napokon stala novou Superstar.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/1ukhiz

Zdroj: Markiza, YouTube