Už o pár týždňov sa na televízne obrazovky vráti obľúbená talentová šou Česko Slovensko hľadá Superstar, kde sa za porotcovské stoly posadí doposiaľ snáď najobľúbenejšia porota v plnej zostave. Okrem Moniky Bagárovej, Patrície Pagáčovej, Leoša Mareša a Mariána Čekovského bude spevácku hviezdu už štandardne hľadať aj obávaný kat Paľo Habera.

59-ročný rodák z Brezna, ktorý je stabilnou súčasťou šou Superstar od roku 2004, sa postupne vracia pred televízne kamery. Líder skupiny Team už totiž usilovne pracuje na úvodných castingoch speváckej súťaže, pričom porota fanúšikom postupne ukazuje prvé zábery zo spoločne stráveného času v zákulisí.

Okrem upútaviek a reklamných fotografii však známe osobnosti domáceho šoubiznisu nestrácajú čas ani mimo objektívov. Niet pochýb, že Paľo v sebe humor nezaprie, čo dokazuje predovšetkým na sociálnej sieti Instagram, kde z času na čas zverejní vtipné video či fotografiu.

Inak tomu nebolo ani pred okamihom, keď sa s fanúšikmi podelil o snímku, na ktorej si po boku Patrície Pagáčovej holí nohy. „Herecký chlebíček nie je úplne ľahký. A prečo som ja v pyžame a Patrícia nie? A prečo si vlastne holím nohu? A …,“ pýta sa obľúbený spevák. Žeby sa chystal do svojich povestných rifľových šortiek?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/PavolHabera