Obľúbený spevák Paľo Habera, ktorý je na slovenskej hudobnej scéne od 80. rokov, prekvapil širokú verejnosť, keď si v roku 2004 sadol do poroty šou Slovensko hľadá Superstar. Odvtedy jeho rukami prešlo množstvo kvalitných spevákov, pričom mnohí naštartovali svoju kariéru len vďaka jeho: “Áno, postupuješ!”

Najprísnejší kat Paľo Habera, ktorý si nezískal rešpekt len ako hudobník, ale aj porotca v šou dnes už Česko Slovensko hľadá Superstar, pomohol s naštartovaním kariéry mnohým spevákom. Vďaka castingom počul prvýkrát spievať mnohé hviezdy, pričom vďaka jeho úsudku naštartovali svoju dráhu Dominika Mirgová, Martin Chodúr, Miro Šmajda, Martina Schindlerová, Adam Ďurica, Emma Drobná, Tereza Mašková či Ben Cristovao.

Práve posledný z menovaných sa stal na česko-slovenskej hudobnej scéne doslova fenoménom, čo mu zaistilo i porotcovanie v poslednom ročníku Superstar. Televízia na neho ako prvého zo súťažiacich stavila, keď ho pozvala medzi štvoricu porotcov a ako sa zdá, s Paľom Haberom si vytvoril mimoriadne priateľský vzťah. A to až taký, že chlapci už onedlho vydajú spoločný singel “Chcem to zažiť ešte raz”. O novom hudobnom počine sa zmienili na sociálnej sieti Instagram, kde zavesili video s lookom, s akým ste spevákov ešte zaručene nevideli! 🙂

Ukážka novej skladby

Zdroj: Instagram/PavolHabera, YouTube, streamable