Paľo Habera, pre mnohých obávaný kat speváckej šou SuperStar, pre tohtoročných súťažiacich skôr „otec“. Mnoho ľudí má na túto show svojský a skôr negatívny názor ako aj spevák Ivan Tásler, no ostrieľaný porotca Paľo to vidí inak a preto sa rozhodol vyjadriť.

Existujú dve skupiny ľudí, tí ktorí spevácke šou ako SuperStar milujú a tí, ktorí ich skrátka nemusia. Do druhej skupiny by sme mohli, podľa nedávnych vyjadrení pre portál pluska.sk, zaradiť aj speváka Ivana Táslera. Ten vraj bol niekoľkokrát volaný do podobných šou ako porotca, no nikdy sa v nich neobjavil. Sám by sa do takejto šou nikdy neprihlásil, pretože podľa neho ak sa chce niekto na scéne presadiť, musí zložiť pieseň, ktorá dokáže ľudí osloviť a iný spôsob nie je.

Na druhej strane sa opakovaný porotca SuperStar, Paľo Habera, ako jedna z dlhoročných súčastí danej šou, rozhodol všetko uviesť na pravú mieru. Toto napísal pod foto na svojom Instagrame: „Tento ročník Superstar bol zvláštny – mal som z neho obavy, ale napriek snahám niektorých vrchných šéfov jednej televízie urobiť z tejto súťaže lacnú reality show, postavenú na smutných a tragických životných príbehoch väčšiny súťažiacich, to nakoniec dopadlo tak, ako malo. OK – som veľmi rád, že sa pomohlo Lackovi (Pošta), ale poslaním Superstar je hlavne nájsť a ukázať ľudí, ktorí majú talent spievať, povedať im, že sú dobrí a kľudne sa spevom môžu živiť a popritom sa v tomto programe aj zabaviť. Nič viac – nič menej. Plakať a smútiť môžme pri iných programoch, v ponuke všetkých televízií na našom území je ich dostatočné množstvo. Už som mal dokonca občas pocit, že keď mal súťažiaci milujúcu a fungujúcu rodinu, tak to bolo zlé a pre telku nezaujímavé. WTF? Superstar je dobre vymyslený projekt. Aj keď jeden môj kolega a kamarát tvrdí, že len ten spevák, ktorý si pesničku aj sám zloží, má šancu sa presadiť a preto sú takéto súťaže úplne zbytočné. Ivan nesúhlasím!! Celine Dion alebo Karel Gott si skladajú pesničky? A tisíce ďalších „len“ spevákov? Nie, aj oni sú len interpreti, tak, ako súťažiaci v talentových súťažiach a sú úspešní, lebo im niekto napísal dobrú vec. Každý ročník nájdeme pár skvelých interpretov. Veľa z nich upadlo do zabudnutia, ale veľa sa aj presadilo – lebo mali šťastie na dobrého autora, ktorý im napísal dobrú pesničku. Stretol som veľa – dnes už mojich kolegov – spevákov, ktorí prešli cez našu súťaž a bez akýchkoľvek mindrákov sa mi priznali, že keby sme ich vtedy nepustili ďalej, tak by dnes možno nerobili to, čo ich tak strašne baví – živia sa spevom!! Ale sú aj takí (a celkom úspešní), ktorí sa hanbia, že v tejto súťaži boli a nedochádza im, že to naše „Áno“ v takejto súťaži odklonilo ich životnú cestu úplne iným smerom a zásadne ovplyvnilo ich umelecký a aj súkromný život. Ja tvrdím, že ich to zavedie dokonca aj k úplne inému manželovi a k deťom, ako to mali pôvodne predurčené. Tereza, Eliška, Karmen a ostatné deti – som rád, že som vás stretol a že ste nám ukázali svoj talent. Prajem všetkým úspešnú kariéru a pekný súkromný život! Držím palce, aby ste našli skvelé pesničky, aj úžasných manželov a mali nádherné a zdravé deti! Váš #otec.“

Zdroj: Instagram, pluska.sk | Foto: Instagram