Len málokto si nepamätá na skvelé spevácke vystúpenie Češky Evy Burešovej v šou Česko Slovensko má talent 2011, ktorá sa predviedla so skladbou Listen od Beyoncé. Dnes je z Evy známa herečka a speváčka, ktorej sa hrnie jedna ponuka za druhou. Jej zdravie však poriadne hapruje, čo sa podpísalo aj na kolapse pred vystúpením.

Kráska Eva Burešová sa prvýkrát predstavila pred siedmimi rokmi v šou Česko Slovensko má talent 2011, keď porotu ohúrila so skladbou Listen od Beyoncé, za čo si vyslúžila standing ovation a poklonu Lucie Bílej. Dva roky na to sa jej kariéra začala utešene rozbiehať a po účinkovaní v seriáli Gympl s (r)učením omezeným sa v roku 2017 začala objavovať aj v seriáli Modrý kód z nemocničného prostredia.

Po úspešnej účasti v Eurovision Song CZ, kde skončila tretia, sa TV Nova rozhodla talentovanú tmavovlásku obsadiť v roku 2018 aj v obľúbenom projekte Tvoje tvář má známý hlas. Popri skvele našliapnutej kariére má ale Eva obrovské súkromné problémy. Už dlhšiu dobu ju trápi zdravie a kvôli refluxnej chorobe pažeráka musí spávať takmer posediačky, aby sa kráske kyselina zo žalúdka nevrátila naspäť do hornej časti a nezadusila ju.

Speváčka to aktuálne nemá ustlané na ružiach ani v oblasti vzťahov. Na výchovu svojho synčeka Nathaniela ostala sama potom, čo otca dieťaťa opustila. Vysoké pracovné tempo sa už zrejme podpísalo aj na jej zdraví, keďže nedávno ju potrápila obličková kolika tak, že skončila v nemocnici. Vo svojom nasadení však nepoľavuje ani teraz a pred prenosom Tvojej tváre podľa informácii Blesku kráska skolabovala: “Tesne pred jej vystúpením jej prišlo tak zle, že sme museli zavolať lekára,” odhalil zdroj zo zákulisa šou. Mladá mamička samoživiteľka tak zrejme bude musieť zo svojho extrémneho pracovného nástupu poľaviť a venovať sa viac zdraviu, keďže aktuálna váha Evy je okolo 45 kíl.

Eva prekonala obličkovú koliku
Aktuálne hviedzi v Tvojej tvári, no pred prenosom skolabovala
Sama vychováva synčeka Nathaniela
Kráska momentálne váži len 45 kíl

Zdroj: blesk.cz│ Foto: YouTube, TV Nova Plus, Instagram