Lucia Frčková alias Lulu patrila počas Farmy 2 k najkontroverznejším účinkujúcim. Svojho chlapa Jozefa vtedy opustila kvôli mladému farmárovi Adamovi. Dnes čaká už štvrté dieťa a neuveríte, s kým.

Lucia Frčková si zažila počas Farmy 2 poriadne zamotanú situáciu v láske. Hoci prišla na statok zadaná, zatiaľ čo jej priateľ Jozef čakal doma s dvomi deťmi, brunetka sa dala medzitým dokopy s mladým Adamom Kováčom a rodinu opustila. Románik im vydržal približne pol roka a Lucia sa vrátila naspäť k mužovi a deťom.

S tým sa v roku 2013 napokon zobrali, ale aj toto manželstvo vydržalo len 2 roky, keď sa dvojica v roku 2015 rozviedla. Ešte v tom istom roku si vzala ďalšieho manžela, ktorému porodila tretie dieťa, no láska sa opäť veľmi rýchlo skončila a už v 2017-tom vyznávala na internete city znova svojmu Jozefovi, ku ktorému sa vrátila aj po druhom krachu vzťahu. Sladký návrat však prekazila nelegálna činnosť Jozefa, ktorý pre obchod s drogami a vyhrážaniu sa stredoškolákovi skončil v base na päť rokov a Lucia tak ostala s deťmi sama.

Zdá sa však, že exfarmárka ani v tomto prípade dlho nezaháľala a skončila v náručí ďalšieho muža, ktorý mal byť jej dlhoročným kamarátom. Aby toho nebolo málo, s kamarátom aktuálne čaká v poradí už štvrté dieťa a dcérka by mala prísť na svet už v auguste. Aj vám sa zdá, že životy niektorých ľudí pripomínajú známe telenovely?

Lucia opustila kvôli Adamovi muža aj deti

Ku Jozefovi sa vrátila po každom vzťahu, no ten skončil v base

Aktuálne má Lucia čakať 4. dieťa

Zdroj: topky.sk, markiza.sk │ Foto: Facebook, TV Markíza