Slovákov pred šiestimi rokmi poriadne šokoval kontroverzný pár, ktorý sa objavil v markizáckej Zámene manželiek. Vtedy 15-ročná Ivana tvorila dvojicu s takmer o 30 rokov starším Mariánom. Ľudia ich častovali rôznymi prezývkami a nepredpovedali im dlhé trvanie. Aký je však v skutočnosti ich vzťah dnes?

Markizácka relácia Zámena manželiek patrila k svojráznym formátom, ktorý pravidelne posadil pred televízne obrazovky tisícky divákov. Jednou z najkontroverznejších epizód bola nepochybne tá, v ktorej vystúpila vekovo nesúrodá dvojica Ivana a Marián Melišovci. Mladučká Iva mala v čase natáčania len 15 rokov, kým Marián je skoro o 30 rokov starší.

Pár dostal po odvysielaní všakovaké prezývky a čeliť museli taktiež útokom zo strany verejnosti. A hoci mnohí nedávali zaľúbencom veľké šance do budúcnosti, mýlili sa. Ivana má dnes 23, Marián 51 rokov a stále tvoria šťastnú rodinu. Ako prezradil otec 7-ročnej Dominiky a 4-ročnej Anetky pre Blesk, presťahovali sa, každá dcéra má vlastnú izbu, začali viac upratovať i pripravovať domáce jedlá.

V septembri sa dokonca vybrali aj na drahú dovolenku do Tuniska: “Nechali sme tam 80-tisíc českých korún. Ale neľutujem to, deti si to užili… Požičali sme si z banky. Slušne zarábam a manželka tiež pracuje v jednej firme,” pochvaľuje si Marián. Ako každá rodina, aj oni majú občas problémy, no sťažovať sa nemôže. Spätne pritom hodnotí odvysielanie Zámeny manželiek ako skreslené a zostrihané, pričom podľa jeho slov to za tie peniaze rozhodne nestojí. Aktuálne má dvojica založený aj účet na sieti TikTok, kde ich sledujú tisícky fanúšikov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: FB/Extra.cz, Televízia Markíza