Skromný Tonko je nezabudnuteľná postavička z obľúbených relácií Mama, ožeň ma a Extrémne rodiny. Vtedy sa mu síce nepodarilo nájsť lásku svojho života, no ako sa má mladík z Hlohovca dnes?

Tonko alias Anton Ondrušek (34) z Hlohovca sa pred šiestimi rokmi prihlásil do obľúbenej šou Mama, ožeň ma, no ani potom, čo ukázal svoje srdce na dlani, sa mu lásku života nájsť nepodarilo. Televíznych tvorcov jeho nezvyčajná rodinka síce oslovila natoľko, že sa objavili opäť v ďalšej relácii Extrémne rodiny, no Tonko ostával naďalej sám.

Už pred rokom sa pochválil na sociálnej sieti novou prácou, no momentálne pracuje podľa Plusky opäť inde. Uchytil sa v trenčianskej prevádzke, zabezpečujúcej služby v oblasti odpadového hospodárstva, venuje sa teda bežnej údržbe komunikácií. Tonko bol vždy skromný a jediné, čo si želal, bolo nájsť partnerku, s ktorou by mohol tráviť čas. Toto želanie sa mu, bohužiaľ, zatiaľ nenaplnilo a ostáva stále sám. Na sociálnej sieti síce zverejnil fotku s neznámou dievčinou po boku, no tú okomentoval so slovami “kamoška”. V súčasnosti však zmenil imidž, rokmi zmužnel a nosí okuliare. Čo na neho hovoríte?

Tonko pred rokom
Takto vyzerá Tonko dnes

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook, TV JOJ

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.