Fanúšikovia obľúbeného sitkomu Dva a pol chlapa si určite spomínajú na najväčšie krásky, ktoré skončili v posteli Charlieho Harpera či jeho brata Alana. Jednou z nich bola nepochybne aj sladká Kandi. Neuveríte, ako vyzerá známa herečka dnes!

V obľúbenom sitkome Dva a pol chlapa sa cez posteľ záletníka Charlieho premlelo množstvo zvodných krások. Niektoré však z neznámych dôvodov skončili aj u nešikovného brata Alana. Jednou takou bola aj sladká Kandi, ktorá si Charlieho brata dokonale omotala okolo prsta a po bleskovom rozvode ho ošklbala aj o posledné gate.

Kandi, ktorá sa neustále pretŕčala v šortkách a hlbokých výstrihoch, si zahrala herečka April Bowlby (38). Kráska so štihlou figúrou a pleťou ako bábätko ale starne rovnako ako všetci smrteľníci. Od natáčania horúcich scénok po boku Harperovcov totiž ubehlo 14 rokov a April má dnes tesne pred štyridsiatkou.

Hoci už nepôsobí ako zvodkyňa a nevinná dvadsiatnička, herečka má aj dnes dokonale štíhle krivky, ktoré by jej mohli závidieť mnohé kolegyne. Na tvári Bowlby sa čas tiež príliš nepodpísal, hoci je na prvý pohľad zjavné, že herečka má dávno po tridsiatke. Napriek tomu však stále vyzerá skvele, presvedčte sa sami! A takto sa rokmi zmenil Alan či malý Jake.

April Bowlby v roku 2005

Kandi dnes

Zdroj │ Foto: Instagram, YouTube